nerealiai įdomios Jūsų laidos ir straipsniai. Tiesiog bėda su visuomene. Dauguma gyvena baimėj, pyktyje , mažai kuo domisi. Tai komplikuotas laikas. Todėl tikėkimės šviesesnių laikų ir vėl sulauksim Jūsų neįkainojamų įžvalgų 🌹🌹🌹
Man įdomu. Kiek info reikėtų kapstyti , kad sužinoti kas ir kur, o čia Gintaro jau nudirbtas darbas belieka tik praryti. Vertinu. Labai ačiū.