Labai gražus kūrinys! Linkėjimai iš Čekijos! 🎸🥁🎼🎵 👍
Wow, toks patriotiškumo jausmas užklupo...Su tokia daina ir į mūšį nebaisu. Tegul tik gyvuoja Lietuva, mūsų šventa protėvių žemė!🇱🇹
Nugaros pisimas o ne pilvo preso testas