Kodel suma matoma, o skaitiklio parodymus reikia ilgai ieškoti. Kas sugalvojo tokia painia schema. Matomi turi buti du dalykai: kiek pinigu ir kiek elektros kw. Visa kita informacija pertekline ir nereikalinga niekam.
Nepykit, bet senas logotipas buvo žymiai geresnis, labiau siejosi su inovacijomis, modernumu. O dabar tiesiog kaip primityvus oranžinis plėmas.