Va čia tai nerealu! Tai parodo, kokia yra muzikos galia: kai žmogus uždainavo dingo ne tik jo mikčiojimas, bet ir drovumas. Nuostabu!
Visiems ačiū už komentarus, net ir už blogus. Aš jus myliu<3 <3 <3 :D
O kažkada jinai buvo tokia :)